POLUVRIJEME: Dinamo Minsk ima prednost na Grbavici

Fudbaleri Željezničara večeras su na Grbavici dočekali Dinamo Minsk od 20 sati i 30 minuta u okviru prvog kola kvalifikacija Konferencijske lige, a nakon prvog poluvremena gostujući tim ima prednost od 0-1.

Nakon početnih ispitivanja snaga, Dinamo je prvi zaprijetio u 16. minuti kada je Bakić pokušao iz slobodnog udarca. U 32. minuti Željezničar uzvraća preko Cocalića, koji sa pet metara pogađa golmana. Prethodno je i Mekić imao izglednu šansu, ali je loše šutirao.

A onda u 40. minuti Dinamo stiže do prednosti nakon što je Bakhar savladao golmana Željezničara. Asistenciju je upisao raspoloženi Morozov.

Podsjetimo, navijači Željezničara napravili su sjajnu koreografiju, o čemu smo već pisali OVDJE.