U ogledu 13. kola SuperSport HNL-a od 17.10 na Maksimiru igraju Dinamo i Lokomotiva. Modri se nadaju prekidu crnoga niza protiv rivala koji im obično leži.

Dinamo – Lokomotiva 0:1 (Tuci 4′)
Početni sastavi:
Dinamo: Nevistić, Ristovski, Theophile, Perić, Perković, Mišić, Ademi, Menalo, Bulat, Baturina, Kulenović
Lokomotiva: Čavlina, Bartolec, Živković, Mersinaj, Milićević, Bubanja, Marić, Krivak, Mudražija, Goričan, Tuci⚽

64′ Izlazi strijelac Tuci, a ulazi još jedno poznato ime, Duje Čop

63′ Sada opet ogromna prilika za Modre. Nakon odbijanca došla je lopta do Emrelija koji iz blizine puca, ali je šut blokiran i lopta odlazi u korner

62′ Sada je s lijeva pucao Robert Ljubičić, dobar je to udarac bio, ali sjajno brani Čavlina

58′ Ulaze Emreli i Kaneko, a izlaze Kulenović i Menalo

47′ Dinamo nastavlja s dominacijom u posjedu

46′ Počinje drugo poluvrijeme na Maksimiru. Ljubičić i Vidović ušli su na teren umjesto Perića i Bulata. Žilinski je kod Lokomotive ušao umjesto Mudražije

45’+1 Završilo je prvo poluvrijeme

44′ Opet velika šansa za Dinamo. Pucao je Bulat, ali Čavlina fantastično brani i čuva prednost Lokomotive

40′ Najveća prilika za Dinamo od početka utakmice. Ademi je primio loptu u kaznenom prostoru, fintirao i pucao, ali lopta odlazi malo iznad gola

37′ Sada Bulat pokušava iz daljine, ali nije precizan

28′ Pokušava Ademi, ali njegov udarac odlazi neopasno pored gola

26′ Krivak je došao do odbijene lopte, bila je to dobra situacija, no nije na vrijeme pucao. Perić ga je blokirao

21′ Prvi udarac Dinama, pucao je Perković, ali preko gola

4′ GOOOOOL ⚽ za Lokomotivu. Velika pogreška Dinamovaca, neoprezno vraćanje Bulata prema Periću gurnulo je Tucija u situaciju 1 na 1, a on je sjajno lobirao Nevistića za vodstvo gostiju

2′ Sada je moglo biti opasno pred vratima Nevistića. Lokomotiva je dobro izašla naprijed, ali na kraju je obrana Modrih uspjela izbaciti

1′ Počela je utakmica na Maksimiru

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!