in

Sport se vraća: Engleski FA kup

Sport se vraća: Engleski FA kup
Slatka-Tajna.Eu


Dan nakon što je objavljeno da će sezona u Premijer ligi biti nastavljena 17. juna, potvrđeno je da se nastavlja i takmičenje u FA Kupu.

Takmičenje u FA Kupu, prije panedemije koronavirusa stiglo je do četvrtfinala. Bilo je pitanja da li će najstarije takmičenje ove godine uopšte biti završeno, ali sada nema dileme.

Četvrtfinalni mečevi FA Kupa biće odigrani 27. i 28. juna.

Polufinala su zakazana za 11. i 12. jul, a finale će biti odigrano 1. avgusta.

U četvrtfinalu će se sastati Leicester City i Chelsea, Newcastle United i Manchester City, Shefield United i Arsenal i Noorwich Cty i Manchester United.

Klikni na "like" i pridruži nam se na Facebooku


















Naravno, iako je FA odredila datume, ne znači da ne može da dođe do nekih promjena i pomjeranja. To će zavisiti od situacije sa virusom i bezbjednosti za sve učesnike.

Mečeve FA Kupa, kao i do sada, pratićete u prenosima na kanalima Sport kluba.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad


Komentariši

What do you think?

Written by Redakcija

MUP Hrvatske se pohvalio akcijom pa objavio sliku Horejšia Kejna

MUP Hrvatske se pohvalio akcijom pa objavio sliku Horejšia Kejna

Francuska vodeće evropsko odredište za nove strane investicije

Francuska vodeće evropsko odredište za nove strane investicije