Zrinjski pobjedom protiv Radnika zasjeo na vrh tabele

Fudbaleri Zrinjskog savladali su večeras u Mostaru Radnik iz Bijeljine u odgođenoj utakmici trećeg kola WWin lige Bosne i Hercegovine.

Susret odigran na stadionu „Pod Bijelim brijegom“ završen je rezultatom 2:0 u korist plemića koji su sa nova tri boda preuzeli liderku poziciju na tabeli.

„Plamići“ su utakmicu otvorili ofanzivno, a to im je donijelo vodstvo u 23. minuti. Ćavar je sjajno ubacio, a Mulahusjenović loptu poslao iza leđa golmana Samurovića.

Zrinjski je zaprijetio na otvaranju drugog poluvremena preko Mulahusejnovića, a isti igrač je u 74. minutu pogodio mrežu Radnika, ali je nakon intervencije VAR-a gol poništen zbog ofsajda.

Konačni rezultat utakmice postavio je David Čamber u četvrtoj minuti sudijske nadoknade.

Mostarci sada imaju 22 boda, prati ih Borac sa tri boda manje.