Gaćinović “panenkom” donio bod AEK-u (VIDEO)

Ludnica je viđena u završnici posljednjeg duela večeri u Grčkoj. Ekipa AEK-a je uz mnogo muke uspjela da izađe na kraj sa Atromitosom i slavi 2:1.

Nije fraza kada se kaže da nije djelovalo da bi takav finiš mogao da se dogodi. Nordin Amrabat je pogodio u 31. minutu i prednost je domaćin držao više od 50 narednih minuta.

Kontrolisali su tempo i posjed, međutim u 88. minutu Đibril Sidibe je skrivio penal i zaradio direktan crveni karton. Najgora moguća kombinacija kaženjena je izjednačujućim pogotkom Karola Angielskog.

Pa ipak, AEK-u se sve vratilo u petom minutu sudijske nadoknade pošto je i njima dodjeljen jedanaesterac.
Odgovornost je preuzeo Mijat Gaćinović i to je bilo pravo rješenje.

AEK poslije pet mečeva ima 11 bodova i za vodećim Olimpijakosom zaostaje pet poena uz jedan meč manje.