Srpski fudbaler Dušan Vlahović dvostruki strijelac u pobjedi Juventusa

TORINO – Srpski fudbaler Dušan Vlahović bio je dvostruki strijelac u pobjedi Juventusa (3:0) nad Sasuolom u posljednjem meču 20. kola Serije A.

Vlahović je prvi gol dao u 15. minutu prelijepim udarcem sa oko 18 metara, kad je poslao loptu u gornji lijevi ugao golmana Sasuola.

U 37. minutu Vlahović je postigao još ljepši gol, iskosa sa 20 metara iz slobodnog udarca, samo je ovog puta loptu poslao u bliži ugao, prenosi Tanjug.

Vlahović je, kao i Filip Kostić, zamijenjen u 81. minutu.

Konačan rezultat postavio je rezervista “stare dame” Federiko Kijeza golom u 89. minutu.

Juventus je pobedom stigao do 49 bodova, dva manje od lidera Intera.

U narednom kolu klub iz Torina gostuje Lećeu.