Categories: Lifestyle

Selin Dion u suzama, potresne scene rasplakale obožavatelje (VIDEO)

Obožavatelji Selin Dion (55) sa suzama u očima gledali su trejler za dokumentarac o njenom životu pod nazivom “Ja sam: Selin Dion”.

U dirljivoj najavi dokumentarca vidi se Selin kako plače dok govori o svom sindromu koji je mnogo uticao na njen život i okončao njenu karijeru.

Na društvenim mrežama mnogi su komentarisali kako ih je ovaj trenutak “slomio”.

“Ovo me je slomilo. Kakva divna i jaka žena”, “Potpuno sam u šoku, ona ne zaslužuje ovo”, “Rasplakala me je, a dokumentarac još uvijek nije ni izašao”, “Kraljice, zaslužuješ zdravlje, ljubav i sve pohvale”, “Selin, volimo te i nedostaješ nam”, samo su neki od komentara, navodi Jutarnji list.

Klikni na "like" i pridruži nam se na Facebooku














Podsjetimo, jednoj od najvećih muzičkih zvijezda na svijetu, dijagnostikovan je rijedak neurološki poremećaj, sindrom ukočene osobe. To je progresivna, neizlečiva bolest kod koje tijelo napada sopstvene nervne ćelije i otežava i utiče na pokretljivost.

Nakon što je 2022. otkazala svoju svjetsku turneju, sve koncerte planirane za 2023. i 2024. godinu, vijesti o njenom zdravstvenom stanju redovno su bile loše.

Njena porodica je objavila kako se Selin hrabro bori protiv bolesti. Pojasnili su i da, iako ne postoji lijek za sindrom ukočene osobe, postoje tretmani koji usporavaju napredovanje.

Od objave dijagnoze, u decembru 2022. godine, pjevačica se rijetko pojavljivala u javnosti i većinu vremena provodi u Las Vegasu, na imanju gdje je sve prilagođeno njenim potrebama.

Međutim, još uvijek se nada da će jednog dana ponovo stati na scenu.

Pratite nas na našoj Facebook i
Instagram stranici, kao i na
X nalogu.

Redakcija

Share
Published by
Redakcija

Recent Posts

Važno saopštenje porodice Šabana Šaulića – Paparazzo

Porodica pokojnog pjevača Šabana Šaulića oglasila se putem Instagrama i dala važno saopštenje za sve ljubitelje…

14 minuta ago

Povratak bezvremenske pjesme “Sva bol svijeta 2023” – simbol nade i snage Bosne i Hercegovine – Paparazzo

Pjesma “Sva bol svijeta” nije samo melodija, već priča ispunjena emocijama, borbom i nadom. Kao prva predstavnica…

1 sat ago

Šokirat ćete se kad vidite što radi žena Dade Polumente: Moja nova opsesija!

Supruga pjevača Dade Polumente jako je popularna na društvenim mrežama, ali i dosta aktivna. Kroz…

19 sati ago