Dušan Vlahović: Zaslužili smo barem remi

Nismo zadovoljni rezultatom, poraz nikad nije dobar, ali je utakmica sa Austrijom ipak bila dobra provera za nas, poručio je Dušan Vlahović, reprezentativac Srbije.

„Orlovi“ su sinoć u prvoj od dvije provjere pred nastup an Evropsko prvenstvo savladani u Beču od Austrije rezultatom 1:2.

Iako su izabranici selektora Dragana Stojkovića Piksija u samo tri minute već u ranoj fazi meča primili dva gola, Vlahović smatra da su pokazali dobru reakciju nakon pogodaka.

“Igrali smo protiv veoma organizovane i jake ekipe koja je u prethodnim utakmicama pobeđivala velike reprezentacije. Bila je dobra provera za nas iako smo izgubili. Mi težimo i želimo da pobeđujemo na svakoj utakmici, rekao je Vlahović, prenosi FS Srbije i dodao:

„Zaslužili smo da odigramo barem nerešeno, ali to je fudbal. Primili smo dva gola u dva minuta, malo smo ispali naivni u tom smislu. Kao što sam rekao dobra provera, mislim da bi trebalo ovako da nastavimo”

Srbija narednu test utakmicu igra u subotu sa Švedskom.