Aneli Ahmić osvojila je drugo mjesto u finalu Elite i 50.000 eura, a sada je podijelila svoje impresije, ali i otkrila šta misli o vjeridbi Stanije i Asmina, ali i vjereničkog prstena od 70.000 eura.
Očekivano, odmah je otkrila da li je stupila u kontakt s bivšim suprugom Asminom Durdžićem, s kojim je svih prethodnih mjeseci žestoko ratovala putem medija.
Budući da se starleta pohvalila dijamantskim prstenom od 70.000 eura, Aneli je upitana i za njihovu vjeridbu.
– Za mene su to gluposti, juče sam na intervjuu saznala za neki porše, jahtu… Ma, sretno im bilo, želim im sve najbolje, ne znam šta da kažem. U moru svih tih laži, meni je ovo postalo smiješno jako.
Aneli se tokom učešća u “Eliti” najviše plašila suočavanja sa svojom porodicom, ali je sve, kako nam je rekla, proteklo u najboljem redu.
– Majka mi je rekla da jedva čeka da dođem. BIla sam jako umorna, nisam joj pokazala mnogo emocija kad smo se čule, pa mi je rekla:”Nisi nešto sretna što me čuješ”, ja rekoh:”Ma, nisam ženo, nego sam umorna”, ali sve je u redu. S bratom se, iskreno, još uvijek nisam čula, to ću da riješim kada dođem u Sarajevo. Uglavnom, sve je u najboljem redu, nisam očekivala da će sve biti ovako.
Na samom kraju pitali smo je da li je stupila u kontakt sa bivšim Markom Janjuševićem Janjušem, kao i šta bi poručila njegovoj bivšoj ženi Eni, koja ju je tužila.
– Ne bih njegovoj ženi ništa poručila, želim im sve najbolje. On je čovjek koji se pojavio u mom najgorem periodu života, vidjela sam tu hemiju, vjerovala u sve što smo planirali… Želim mu sve najbolje, nismo se čuli, niti ćemo se čuti – zaključila je Aneli za “Pink”.
(Express / Telegraf)
The post ANELI AHMIĆ NAKON FINALA ISKRENO PROGOVORILA: Tužit će Asmina, za Janjuša ne želi da čuje, a ovako je porodica dočekala appeared first on Express.
smesno #zezanje #smehom_protiv_stresa #smehdosuza #smijesno #studenti #smejanje #smešno #smijeh #vicevi.
smesno #zezanje #smehom_protiv_stresa #smehdosuza #smijesno #studenti #smejanje #smešno #smijeh #vicevi.