Categories: Estrada

LEPA BRENA I BOBA ŽIVOJINOVIĆ UŽIVAJU NA LJETOVANJU: Pjevačica bez trunke šminke

Pjevačica Fahreta Jahić Živojinović, poznatija kao Lepa Brena, rijetko dijeli sadržaj iz svog privatnog života, naročito kada je u pitanju njena porodica.

Ipak, na svom instagram profilu podijelila je fotografiju sa ljetovanja na kojoj su ona i njen suprug Boba Živojinović. Ovaj par trenutno uživa na ljetovanju u Hrvatskoj. Također, primjetno je kako je podijelila fotografiju u kupaćem kostimu bez trunke šminke.

Ovo je jedan od rijetkih parova estrade koji je opstao toliko dugo. U braku su već više od tri decenije, a uvijek su se trudili sačuvati svoju privatnost od šire javnosti. Ovaj prizor oduševio je sve fanove pjevačice.

Klikni na "like" i pridruži nam se na Facebooku












The post LEPA BRENA I BOBA ŽIVOJINOVIĆ UŽIVAJU NA LJETOVANJU: Pjevačica bez trunke šminke appeared first on Express.

Redakcija