Turci nanijeli treći poraz Crnogorcima

Fudbalska reprezentacija Crne Gore upisala je večeras i treću pobjedu u aktuelnoj sezoni UEFA Lige nacija.

Bolji od izabranika selektora Roberta Prosinečkog bili u meču igranom u Samsunu bili su fudbaleri Turske koji su slavili rezultatom 1:0.

Turci su u većem dijelu meča dominirali, ali i “sokoli” imaju za čime da žale jer nisu naplatili dobre periode na terenu stadiona “19. maj”.

U prvom poluvremenu prijetili su Camaj i Krstović, a u nastavku Osmajić i Marušić.

Međutim, trenutak odluke desio se u 69. minutu. Rezervista Jildiz je šutirao i pogodio stativu, a Kahveči sa metar poslao loptu u gol Vrnogoraca.

Crna Gora u ponedjeljak igra protiv Velsa koji je večeras remizirao sa Islandom 2:2.