Poluvrijeme u Zenici: Njemačka vodi protiv “zmajeva”

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na stadionu „Bilino polje“ u Zenici igra meč UEFA Lige nacija protiv Njemačke.

Pred oko 12.000 navijača nakon prvih 45 minuta igre Njemačka je opravdala ulogu favorita i vodi sa rezultatom 2:0

Gosti su poveli u 30. minutu. Nakon nepažljive reakcije odbrane bh. tima dobro je reagovao Undav i na asistenciju Klajndiensta matirao Vasilja.

Dvije minute kasnije ponovo se zatresla mreža reprezentacije Bosne i Hercegovine, ali je gol Klajndiensta poništen zbog ofsajda.

Najbolju priliku bh. tim je imao u 35. minutu. Kolašinac je odlično uposlio Demirovića, ali prečka bila saveznik Njemačke.

Kazna za propuštenu priliku stigla je samo minut kasnije kada je za 2:0 ponovo pogodio Undav.