Girasi donio pobjedu Dortmundu

Borusija Dortmund nije dozvolila drugo iznenađenje u nizu u Bundesligi, mada je imala mnogo problema sa Sankt Paulijem u prvom meču sedmog kola.

Favorit je na kraju opravdao očekivanja na ”Signal Iduna parku” 2:1, a gol vrijedan tri boda postigao je Girasi u 83. minutu.

”Milioneri” su u finišu prvog poluvremena poveli šreko Bensebainija, ali je probleme napravio pogodak Sita u 78.

Mirisalo je na kiks, a onda je Girasi na pas Bajno-Gitensa četvrtim golom u sezoni potpisao pobjedu ekipe Nurija Šahina.

Borusija poslije sedam kola ima 13 bodova, Sankt Pauli je sakupio četiri.